.: Menu :.


Dla Agroturystów
Dla Agrogospodarstw

Zgłoszenie online
Formularz zgłoszeniowy
Warunki współpracy
Prezentacja podstawowa (przykł.)
Prezentacja rozszerzona (przykł.)

Wyszukiwarka
Opisy regionów

Góry Świętokrzyskie
Ziemia Kłodzka
Roztocze

Legenda
Instrukcja obsługi
Ciekawe imprezy
Opinie i rady
Tabela odległości
Linki
Kontakt

Administracja

 
 

Wasze rady i opinie

Ten dział został stworzony, abyście mogli wymieniać między sobą przydatne informacje. Agroturyści o większym stażu podróżniczym, mogą się tutaj podzielić swoimi doświadczeniami, coś doradzić, zaproponować innym internautom. Wiele miejsc w Polsce ma swój lokalny koloryt. Szczególnie mieszkając w małych wioskach w odległych regionach Polski, warto znać lokalne tradycje i zwyczaje. Im lepiej będziecie rozumieć Waszych, tym przyjemniejszy będzie Wasz wypoczynek.

Są miejsca w Polsce, gdzie sklep jest dojeżdżającym dwa razy w tygodniu autobusem, są takie, gdzie sklep spożywczy jest czynny od czerwca do września, są takie, gdzie autobus w zimie nie dojeżdża i trzeba kilkanaście kilometrów wędrować na piechotę. Są takie regiony w Polsce, gdzie agroturystyka jest świetnie zorganizowana, są osoby, które zarezerwują Wam miejsce u wybranego gospodarza.

Takich przydatnych informacji niewątpliwie macie wiele, podzielcie się nimi. Niech nastepni Agroturyści nie muszą na nowo przecierać ścieżek, już przez kogoś przetartych.

Napisz do nas:

Tytuł:

Treść:

Adres e-mail:

Podpis: